TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SMF22K2JT
Fabricante:
Paquete:
SMD
Lote:
-
Descripción:
RES SMD 2.2K OHM 5% 2W 2616
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6745
$0.6745
10
$0.49875
$4.9875
25
$0.4047
$10.1175
50
$0.35207
$17.6035
100
$0.290415
$29.0415
250
$0.252282
$63.0705
500
$0.205352
$102.676
1000
$0.162878
$162.878
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 200°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | 0.152" (3.85mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.264" L x 0.157" W (6.70mm x 4.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SMD |
| Resistance | 2.2 kOhms |
| Series | SMF, CGS |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | 2616 (6740 Metric), J-Lead |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Retardant Coating, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SMF2 |