Isabellenhuette USA
Producto No:
SMS-R020-1.0
Fabricante:
Paquete:
2512
Lote:
-
Descripción:
RES 0.02 OHM 1% 5W 2512
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.584
$2.584
10
$2.2952
$22.952
25
$2.12876
$53.219
50
$2.00336
$100.168
100
$1.753035
$175.3035
250
$1.502596
$375.649
500
$1.252138
$626.069
1000
$1.085194
$1085.194
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -65°C ~ 170°C |
| Composition | - |
| Height - Seated (Max) | 0.039" (1.00mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±50ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.250" L x 0.120" W (6.35mm x 3.05mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 20 mOhms |
| Series | SMS |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Mfr | Isabellenhuette USA |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Pulse Withstanding |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |