Texas Instruments
Producto No:
SN74HC373PWR
Fabricante:
Paquete:
20-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC D-TYPE TRANSP SGL 8:8 20TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.418
$0.418
10
$0.36005
$3.6005
25
$0.3363
$8.4075
100
$0.269135
$26.9135
250
$0.249888
$62.472
500
$0.211451
$105.7255
1000
$0.16339
$163.39
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Output Type | Tri-State |
| Logic Type | D-Type Transparent Latch |
| Independent Circuits | 1 |
| Circuit | 8:8 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 20-TSSOP |
| Series | 74HC |
| Package / Case | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 2V ~ 6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Delay Time - Propagation | 15ns |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74HC373 |
| Current - Output High, Low | 7.8mA, 7.8mA |