Texas Instruments
Producto No:
SN74LVC125APWT
Fabricante:
Paquete:
14-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC BUF NON-INVERT 3.6V 14TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.9785
$0.9785
10
$0.874
$8.74
25
$0.82992
$20.748
100
$0.68172
$68.172
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | 3-State |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | 74LVC |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 1.65V ~ 3.6V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 4 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | 74LVC125 |
| Current - Output High, Low | 24mA, 24mA |