Texas Instruments
Producto No:
SN75452BP-P
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP
Lote:
-
Descripción:
PROTOTYPE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Input Type | - |
| Number of Bits per Element | 1 |
| Output Type | Open Collector |
| Logic Type | Peripheral Driver |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply | 4.75V ~ 5.25V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Number of Elements | 2 |
| Package | Bulk |
| Current - Output High, Low | 100µA, 300mA |