Texas Instruments
Producto No:
SNJ54AHC123AW
Fabricante:
Paquete:
16-CFP
Lote:
-
Descripción:
DUAL RETRIGGERABLE MONOSTABLE MU
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Propagation Delay | 8.7 ns |
| Logic Type | Monostable |
| Independent Circuits | 2 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 16-CFP |
| Schmitt Trigger Input | Yes |
| Series | 54AHC |
| Package / Case | 16-CFlatPack |
| Voltage - Supply | 2 V ~ 5.5 V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tube |
| Current - Output High, Low | 8mA, 8mA |