Soberton Inc.
Producto No:
SP-2415
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SPEAKER 8OHM 800MW TOP PORT 95DB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | 3 kHz ~ 5 kHz |
| Shape | Oval |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.173" (4.40mm) |
| Termination | Wire Leads |
| Product Status | Active |
| Material - Magnet | Nd-Fe-B |
| Series | SP |
| Type | General Purpose |
| Power - Rated | 800 mW |
| Technology | Magnetic |
| Frequency - Self Resonant | 1kHz |
| Power - Max | 1 W |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Material - Cone | Polyethylene Naphthalate (PEN) |
| Efficiency - Type | Sound Pressure Level (SPL) |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |
| Impedance | 8 Ohms |
| Efficiency - Testing | 100mW/100mm |
| Efficiency - dBA | 95.00 |