TE Connectivity Measurement Specialties
Producto No:
SPD-50-3
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR LINEAR 1270MM CONNECTOR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$600.818
$600.818
10
$581.15205
$5811.5205
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Termination Style | Connector |
| Actuator Type | String Potentiometer |
| For Measuring | Linear Position |
| Resistance Tolerance | - |
| Mounting Type | Custom |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Rotation Angle - Electrical, Mechanical | - |
| Series | SPD |
| Package / Case | Box with Connector |
| Technology | Resistive |
| Output Signal | - |
| Voltage - Supply | 8V ~ 40V |
| Linearity | - |
| Output | Analog Voltage, 4 ~ 20mA |
| Mfr | TE Connectivity Measurement Specialties |
| Package | Box |
| Linear Range | 0 ~ 1270mm (0 ~ 50") |
| Base Product Number | SPD |