TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SQMR5680RJ
Fabricante:
Paquete:
Radial Lead
Lote:
-
Descripción:
RES 680 OHM 5% 5W RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.665
$0.665
10
$0.55195
$5.5195
25
$0.47272
$11.818
50
$0.4256
$21.28
100
$0.37031
$37.031
250
$0.330942
$82.7355
500
$0.267919
$133.9595
1000
$0.216695
$216.695
5000
$0.204877
$1024.385
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Composition | Metal Film |
| Height - Seated (Max) | 1.024" (26.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.512" L x 0.354" W (13.00mm x 9.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Radial Lead |
| Resistance | 680 Ohms |
| Series | SQ, CGS |
| Power (Watts) | 5W |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SQMR5 |