TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SQMW10S10RJ
Fabricante:
Paquete:
Radial Lead
Lote:
-
Descripción:
RES 10 OHM 5% 10W RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.007
$1.007
10
$0.893
$8.93
25
$0.82118
$20.5295
50
$0.74917
$37.4585
100
$0.648375
$64.8375
250
$0.547466
$136.8665
500
$0.461035
$230.5175
1000
$0.38324
$383.24
5000
$0.367384
$1836.92
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 1.378" (35.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.630" L x 0.472" W (16.00mm x 12.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Radial Lead |
| Resistance | 10 Ohms |
| Series | SQ, CGS |
| Power (Watts) | 10W |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SQMW10 |