TE Connectivity Passive Product
Producto No:
SQZW201R0J
Fabricante:
Paquete:
Radial Lead
Lote:
-
Descripción:
RES 1 OHM 5% 20W RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.672
$1.672
10
$1.4782
$14.782
25
$1.35888
$33.972
50
$1.23975
$61.9875
100
$1.07293
$107.293
250
$0.905996
$226.499
500
$0.762945
$381.4725
1000
$0.634201
$634.201
5000
$0.607972
$3039.86
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 250°C |
| Composition | Wirewound |
| Height - Seated (Max) | 0.551" (14.00mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±300ppm/°C |
| Size / Dimension | 2.362" L x 0.591" W (60.00mm x 15.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | Radial Lead |
| Resistance | 1 Ohms |
| Series | SQ, CGS |
| Power (Watts) | 20W |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | TE Connectivity Passive Product |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Flame Proof, Moisture Resistant, Safety |
| Failure Rate | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SQZW20 |