Essentra Components
Producto No:
SRCC-2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL CLAMP STR RLF BLACK FASTENER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.2337
$2.337
25
$0.20596
$5.149
50
$0.18924
$9.462
100
$0.181925
$18.1925
250
$0.163324
$40.831
500
$0.155895
$77.9475
1000
$0.129912
$129.912
2500
$0.118778
$296.945
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Black |
| Panel Hole Size | 0.126" (3.20mm) |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Mounting Type | Fastener |
| Product Status | Active |
| Type Attributes | - |
| Series | Richco |
| Screw Size | #4 (M3) |
| Type | Clamp, Strain Relief |
| Panel Thickness | - |
| Length | 0.790" (20.07mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Features | - |
| Bundle Center to Mounting Center | - |
| Height | 0.200" (5.08mm) |
| Package | Bulk |
| Width | 0.220" (5.59mm) |
| Adhesive | - |
| Material Thickness | - |
| Opening Size | 0.315" (8.00mm) |
| Base Product Number | SRCC |