LED Lighting Inc
Producto No:
SRP-04R-WW-W
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED ENG WARM WHT ROUND 3000K
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Lens Type | Flat |
| Light Emitting Surface (LES) | - |
| Configuration | Round |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | White, Warm |
| Current - Test | 330mA |
| Current - Max | - |
| CRI (Color Rendering Index) | - |
| Size / Dimension | 55.118mm Dia |
| Lumens/Watt @ Current - Test | 83 lm/W |
| Product Status | Active |
| Wavelength | - |
| Luminous Flux @ Current/Temperature | 330lm |
| Series | - |
| Temperature - Test | - |
| Type | LED Engine |
| Mfr | LED Lighting Inc |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 12V |
| Features | Dimming |
| Height | 11.94mm |
| Package | Box |
| Base Product Number | SRP-04R |
| CCT (K) | 3000K |