Sensata-Cynergy3
Producto No:
SSF22X100
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR LEVEL SWITCH SGL VERT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$105.526
$105.526
10
$100.49765
$1004.9765
50
$95.92169
$4796.0845
100
$93.101995
$9310.1995
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 120°C |
| Voltage Rating | 300VAC, 300VDC |
| Output Type | Switch (Single Float) |
| Output Configuration | SPST-NC/NO |
| Mounting Type | Male 1/8" (3.18mm) BSP |
| Product Status | Active |
| Switch Actuation Level | - |
| Series | SSF22 |
| Type | Liquid |
| Minimum Liquid Specific Gravity | 0.8 |
| Mfr | Sensata-Cynergy3 |
| Material - Housing & Prism | 316 Stainless Steel |
| Package | Bag |
| Current | 500 mA |