Lumex Opto/Components Inc.
Producto No:
SSL-LX5093SGD
Fabricante:
Paquete:
T-1 3/4
Lote:
-
Descripción:
LED GREEN DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.3515
$0.3515
10
$0.22895
$2.2895
100
$0.15276
$15.276
500
$0.105678
$52.839
1000
$0.088065
$88.065
2000
$0.079258
$158.516
5000
$0.07486
$374.3
10000
$0.068248
$682.48
25000
$0.06385
$1596.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | Standard |
| Lens Transparency | Diffused |
| Viewing Angle | 60° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Millicandela Rating | 40mcd |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | - |
| Height (Max) | 8.60mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | T-1 3/4 |
| Series | - |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Package / Case | Radial |
| Mfr | Lumex Opto/Components Inc. |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2.2V |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | 565nm |
| Lens Color | Green |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SSL-LX5093 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |