Analog Devices Inc.
Producto No:
SSM4567ACBZ-RL
Fabricante:
Paquete:
19-WLCSP (1.74x2.1)
Lote:
-
Descripción:
IC AMP CLSS D MONO 3.17W 19WLCSP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Output Type | 1-Channel (Mono) |
| Max Output Power x Channels @ Load | 3.17W x 1 @ 4Ohm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 19-WLCSP (1.74x2.1) |
| Series | - |
| Type | Class D |
| Package / Case | 19-UFBGA, WLCSP |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 5.2V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | SSM4567 |