Essentra Components
Producto No:
SSRS6-12-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP LOCK SCREW MNT 3/4"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.4655
$0.4655
5
$0.3952
$1.976
10
$0.32965
$3.2965
25
$0.3097
$7.7425
50
$0.29659
$14.8295
100
$0.263625
$26.3625
250
$0.250458
$62.6145
500
$0.237272
$118.636
1000
$0.224086
$224.086
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.062" (1.57mm) 1/16" |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Resting Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, SSRS6 |
| Length - Overall | 0.878" (22.30mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.234" (5.94mm) |
| Between Board Height | 0.750" (19.05mm) 3/4" |
| Mounting Panel Thickness | - |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.232" (5.90mm) |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | Stackable |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SSRS6 |