Brady Corporation
Producto No:
SSTIEC-520-7316
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL TIE LOCKING SILVER 1.706'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tensile Strength | - |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Silver |
| Material | Stainless Steel 316 |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | Brady Corporation |
| Features | - |
| Length - Actual | 1.706' (520.00mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | - |
| Width | 0.311" (7.90mm) |
| Length - Approximate | 20.5" |
| Base Product Number | SSTIE |