Soberton Inc.
Producto No:
ST-0503
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BUZZER MAGNETIC 3V 5X5MM SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.66
$2.66
10
$2.20685
$22.0685
25
$2.03756
$50.939
50
$1.91444
$95.722
100
$1.79588
$179.588
500
$1.53862
$769.31
1000
$1.521767
$1521.767
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.114" (2.90mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Current - Supply | 110mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) |
| Voltage Range | 2 ~ 4V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | ST |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 80dB @ 3V, 10cm |
| Technology | Magnetic |
| Mfr | Soberton Inc. |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 4kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Tape & Reel (TR) |