STMicroelectronics
Producto No:
ST25R3913-AQWT
Fabricante:
Paquete:
32-QFN (5x5)
Lote:
-
Descripción:
NFC / HF RFID READER IC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-QFN (5x5) |
| Standards | FeliCa, ISO 14443, ISO 15693, ISO 18092, MIFARE, NFC |
| Series | ST25R |
| Type | RFID Reader |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 2.4V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Frequency | 13.56MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Interface | SPI |
| Base Product Number | ST25 |