Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
STC53C33R16-20.000M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
XTAL OSC TCXO 20.0000MHZ CMOS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.1945
$2.1945
10
$2.13275
$21.3275
50
$2.03661
$101.8305
100
$1.777735
$177.7735
500
$1.695427
$847.7135
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 60°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.059" (1.50mm) |
| Frequency Stability | ±1ppm |
| Current - Supply (Max) | 6mA |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Function | - |
| Series | STC53C |
| Type | TCXO |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 3.3V |
| Output | CMOS |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 20 MHz |
| Package | Bulk |