STMicroelectronics
Producto No:
STEVAL-ISA012V1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
KIT EVAL SMPS 3PH VIPER/MOSFET
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Main Purpose | AC/DC, Primary Side |
| Current - Output | 100mA, 10mA |
| Product Status | Obsolete |
| Power - Output | 550 mW |
| Series | VIPER™ |
| Regulator Topology | Flyback |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Frequency - Switching | 60kHz |
| Voltage - Output | 3.3V, 5V |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Outputs and Type | 2, Isolated |
| Utilized IC / Part | VIPer12A |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 450 VAC |