STMicroelectronics
Producto No:
STNRG328A
Fabricante:
Paquete:
32-VFQFPN (5x5)
Lote:
-
Descripción:
IC PWM DGTL CTLR 32VFQFPN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| Series | - |
| Applications | PWM Generator |
| Package / Case | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tray |
| Current - Supply | 100mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 32-VFQFPN (5x5) |
| Base Product Number | STNRG328 |