SCHURTER Inc.
Producto No:
SUT-H-6332-50A00-CTG-TT-NI
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FUSE CERM 50A 250VAC 70VDC 3AB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.558
$1.558
5
$1.4801
$7.4005
10
$1.406
$14.06
50
$1.1343
$56.715
100
$0.961685
$96.1685
250
$0.937042
$234.2605
500
$0.789089
$394.5445
1000
$0.702782
$702.782
5000
$0.616474
$3082.37
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Melting I²t | 9908 |
| Response Time | Slow Blow |
| Color | - |
| Approval Agency | CE, CSA, cURus, UL |
| Current Rating (Amps) | 50 A |
| Fuse Type | Cartridge, Ceramic |
| Breaking Capacity @ Rated Voltage | 500A |
| Mounting Type | Requires Holder |
| Size / Dimension | 0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm) |
| Product Status | Active |
| Series | SUT-H 6.3x32 |
| Voltage Rating - DC | 70 V |
| Package / Case | 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Mfr | SCHURTER Inc. |
| Package | Box |
| Base Product Number | SUT-H-6332 |