Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT1148FD07-24.000M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 24.000MHZ 8 PF SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.7385
$1.7385
10
$1.65395
$16.5395
50
$1.61557
$80.7785
100
$1.32202
$132.202
500
$1.286509
$643.2545
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Capacitance | 8pF |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.018" (0.45mm) |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm) |
| Product Status | Active |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 150 Ohms |
| Series | SXT114 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 24 MHz |
| Package | Bulk |