Suntsu Electronics, Inc.
Producto No:
SXT22417ED48-50.000M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 50.000MHZ 17PF SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.722
$0.722
10
$0.62985
$6.2985
50
$0.58672
$29.336
100
$0.51547
$51.547
500
$0.486989
$243.4945
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Capacitance | 17pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±15ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.026" (0.65mm) |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Series | SXT224 |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | Suntsu Electronics, Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 50 MHz |
| Package | Bulk |