Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Producto No:
SZL-VL-S-C-N-M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH SNAP ACT SPDT 500MA 380V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$49.932
$49.932
10
$43.6905
$436.905
25
$39.94598
$998.6495
50
$37.44938
$1872.469
100
$35.576835
$3557.6835
250
$34.328516
$8582.129
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Operating Position | - |
| Release Force | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Termination Style | Cable Gland |
| Actuator Type | Side Rotary, Adjustable Rod |
| Current Rating (Amps) | 500mA (AC), 50mA (DC) |
| Circuit | SPDT (DB/DM) |
| Mechanical Life | 10,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Series | SZL-VL-S |
| Voltage Rating - DC | 220 V |
| Switch Function | On-Mom |
| Operating Force | 18gfm |
| Overtravel | 70° |
| Voltage Rating - AC | 380 V |
| Electrical Life | 500,000 Cycles |
| Mfr | Honeywell Sensing and Productivity Solutions |
| Pretravel | 25° |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | SZL-VL |
| Differential Travel | 15° |