HellermannTyton
Producto No:
T24PPR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
12U WLL MNT SWING-OUT RK 18"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Number of Units | 12U |
| Color | Black |
| Mounting Rails | One Pair |
| Material | Metal, Steel |
| Product Status | Active |
| Weight | 35 lbs (15.9 kg) |
| Door | Doorless |
| Series | - |
| Type | Open Rack |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Dimensions - Overall | 18.000" L x 20.750" W x 24.000" H (457.20mm x 527.05mm x 609.60mm) |
| Mfr | HellermannTyton |
| Ventilation | - |
| Style | Open Rack, Double Frame |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Dimensions - Panel | 21.000" H (533.40mm) |