HellermannTyton
Producto No:
TAS100LWS
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CBL TIE LOCKING BLK 100LB 1.383'
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tensile Strength | 100 lbs (45.36 kg) |
| Storage/Refrigeration Temperature | - |
| Color | Black |
| Material | Polyamide (PA66), Nylon 6/6; Polypropylene (PP) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Series | - |
| Shelf Life Start | - |
| Wire/Cable Tie Type | Standard, Locking |
| Mfr | HellermannTyton |
| Features | Aerial Cable Support, Heat Stabilized, Impact Modified, UV Resistant |
| Length - Actual | 1.383' (421.60mm) |
| Shelf Life | - |
| Package | Bulk |
| Bundle Diameter | 4.50" (114.30mm) |
| Width | 0.500" (12.70mm) |
| Length - Approximate | 16.5" |