Mini-Circuits
Producto No:
TC1.33-1T-75+
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
1:1.33 CORE & WIRE TRANSFORMER,
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | 3MHz ~ 500MHz |
| Series | - |
| Phase Difference | 5° |
| Impedance - Unbalanced/Balanced | 1:1.33 |
| Package / Case | 5-SMD Module |
| Return Loss (Min) | 20.21dB |
| Mfr | Mini-Circuits |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Insertion Loss (Max) | 2.0dB |
| Product Status | Active |