Samtec Inc.
Producto No:
TCSD-20-D-10.00-01-F-N-D02
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$28.918
$28.918
10
$25.3213
$253.213
25
$24.2269
$605.6725
50
$23.44543
$1172.2715
100
$22.663865
$2266.3865
250
$21.413456
$5353.364
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Usage | - |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 40 |
| Color | Gray, Ribbon |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Contact Finish | Gold |
| Shielding | Unshielded |
| Product Status | Active |
| Pitch - Connector | 0.079" (2.00mm) |
| Pitch - Cable | 0.039" (1.00mm) |
| Series | Tiger Eye™ TCSD |
| Length | 0.833' (254.00mm, 10.00") |
| Connector Type | Socket to Socket |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Polarizing Key |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | TCSD-20 |
| Cable Termination | IDC |