DB Unlimited
Producto No:
TE122001-6
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BUZZER ELECTRO 1.5V 12MM TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6935
$0.6935
10
$0.57665
$5.7665
25
$0.53428
$13.357
40
$0.503262
$20.13048
100
$0.47329
$47.329
500
$0.407968
$203.984
1000
$0.381682
$381.682
4900
$0.361732
$1772.4868
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Input Type | Zero-Peak Signal |
| Ingress Protection | - |
| Height - Seated (Max) | 0.343" (8.70mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 1.5 V |
| Current - Supply | 30mA |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.472" Dia (12.00mm) |
| Voltage Range | 1 ~ 3V |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | - |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 85dB @ 1.5V, 10cm |
| Technology | Electromechanical |
| Mfr | DB Unlimited |
| Operating Mode | - |
| Frequency | 2.048kHz |
| Port Location | Top |
| Package | Tray |