Traco Power
Producto No:
TEN 60-4813WIR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
DC DC CONVERTER 15V 60W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$122.6545
$122.6545
10
$120.70605
$1207.0605
25
$112.91852
$2822.963
50
$109.02466
$5451.233
100
$103.8331
$10383.31
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Input (Max) | 75V |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Current - Output (Max) | 4A |
| Voltage - Input (Min) | 18V |
| Package / Case | 8-DIP Module |
| Efficiency | 94% |
| Mfr | Traco Power |
| Features | Adjustable Output, Remote On/Off |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (With Derating) |
| Applications | ITE (Commercial), Railway |
| Voltage - Output 2 | - |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Output 4 | - |
| Voltage - Isolation | 3 kV |
| Approval Agency | - |
| Voltage - Output 1 | 15V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 2.00" L x 1.60" W x 1.00" H (50.8mm x 40.7mm x 25.4mm) |
| Number of Outputs | 1 |
| Series | TEN 60WIR (60W) |
| Power (Watts) | 60 W |
| Control Features | - |
| Type | Isolated Module |
| Package | Box |
| Base Product Number | TEN 60 |