t-Global Technology
Producto No:
TGH-0220-06
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
ALUMINIUM HEAT SINK 27X22MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.5675
$1.5675
10
$1.4915
$14.915
25
$1.45198
$36.2995
50
$1.41284
$70.642
100
$1.334275
$133.4275
250
$1.255786
$313.9465
500
$1.177316
$588.658
1000
$1.098818
$1098.818
5000
$1.059573
$5297.865
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Rectangular, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.354" (9.00mm) |
| Series | TGH |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 1.063" (27.00mm) |
| Mfr | t-Global Technology |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | - |
| Width | 0.866" (22.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | - |
| Base Product Number | TGH-0220 |