t-Global Technology
Producto No:
TGH-0280-02
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
ALUMINIUM HEAT SINK 28X28MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.052
$2.052
10
$1.995
$19.95
25
$1.94142
$48.5355
50
$1.8335
$91.675
100
$1.72558
$172.558
250
$1.617736
$404.434
500
$1.563795
$781.8975
1000
$1.40202
$1402.02
5000
$1.375058
$6875.29
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.177" (4.50mm) |
| Series | TGH |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 1.102" (28.00mm) |
| Mfr | t-Global Technology |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | - |
| Width | 1.102" (28.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | - |
| Base Product Number | TGH-0280 |