t-Global Technology
Producto No:
TGH-0450-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
ALUMINIUM HEAT SINK 45X45MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$5.2155
$5.2155
10
$5.0806
$50.806
25
$4.94304
$123.576
50
$4.6683
$233.415
100
$4.39375
$439.375
250
$4.119124
$1029.781
500
$3.98183
$1990.915
1000
$3.56992
$3569.92
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Shape | Square, Pin Fins |
| Material | Aluminum |
| Product Status | Active |
| Fin Height | 0.394" (10.00mm) |
| Series | TGH |
| Type | Top Mount |
| Thermal Resistance @ Forced Air Flow | - |
| Length | 1.772" (45.00mm) |
| Mfr | t-Global Technology |
| Thermal Resistance @ Natural | - |
| Material Finish | Black Anodized |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | - |
| Width | 1.772" (45.00mm) |
| Diameter | - |
| Power Dissipation @ Temperature Rise | - |
| Package Cooled | - |
| Base Product Number | TGH-0450 |