E-Switch
Producto No:
TL3215AF160BQ
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.6815
$1.6815
10
$1.6321
$16.321
25
$1.48428
$37.107
100
$1.28953
$128.953
250
$1.168652
$292.163
500
$1.088073
$544.0365
1000
$1.007475
$1007.475
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Ingress Protection | - |
| Actuator Length, Right Angle | - |
| Product Status | Active |
| Operating Force | 160gf |
| Actuator Orientation | Top Actuated |
| Mfr | E-Switch |
| Illumination | Illuminated |
| Features | - |
| Contact Rating @ Voltage | 0.05A @ 12VDC |
| Illumination Type, Color | LED, Blue |
| Switch Travel | 0.25mm |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Actuator Height off PCB, Vertical | 2.00mm |
| Termination Style | SMD (SMT) Tab |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Outline | 4.90mm x 4.90mm |
| Circuit | SPST-NO |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Illumination Voltage (Nominal) | 3 VDC |
| Series | TL3215 |
| Switch Function | Off-Mom |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | TL3215 |
| Actuator Material | - |