Infineon Technologies
Producto No:
TLE4954CBXTMA1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
IC HALL EFFECT SENSOR SSOM-2
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 170°C (TJ) |
| Polarization | North Pole, South Pole |
| Test Condition | 25°C |
| Output Type | PWM |
| Current - Supply (Max) | 7mA |
| Product Status | Discontinued at Digi-Key |
| Current - Output (Max) | 14mA |
| Function | Special Purpose |
| Series | - |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 4V ~ 20V |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Sensing Range | 2.2mT Trip, -2.2mT Release |