Texas Instruments
Producto No:
TLV320AIC10IGQER
Fabricante:
Paquete:
80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5)
Lote:
-
Descripción:
IC DSP CODEC GP 16BIT 80-BGA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | 82 / 82 |
| Voltage - Supply, Digital | 3V ~ 5.5V |
| Data Interface | Serial |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 1 |
| Voltage - Supply, Analog | 3V ~ 5.5V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 80-BGA MICROSTAR JUNIOR (5x5) |
| Sigma Delta | Yes |
| Series | - |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | 87 / 90 |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | 80-VFBGA |
| Mfr | Texas Instruments |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resolution (Bits) | 16 b |
| Base Product Number | TLV320 |