Texas Instruments
Producto No:
TMAG5110A4AQDBVR
Fabricante:
Paquete:
SOT-23-5
Lote:
-
Descripción:
IC HALL-EFFECT LATCH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Polarization | North Pole, South Pole |
| Test Condition | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Open Drain |
| Current - Supply (Max) | 8.5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-5 |
| Current - Output (Max) | 10mA |
| Function | Latch |
| Series | - |
| Package / Case | SC-74A, SOT-753 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 38V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | 5.3mT Trip, -5.3mT Release |