Texas Instruments
Producto No:
TMAG5124G1CQDBZR
Fabricante:
Paquete:
SOT-23-3
Lote:
-
Descripción:
MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR SOT23-3
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.2065
$1.2065
10
$0.9063
$9.063
25
$0.72542
$18.1355
100
$0.664905
$66.4905
500
$0.559151
$279.5755
1000
$0.498702
$498.702
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Polarization | South Pole |
| Test Condition | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Current Source |
| Current - Supply (Max) | 17mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-3 |
| Current - Output (Max) | 7.3mA |
| Function | Unipolar Switch |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Technology | Hall Effect |
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 38V |
| Mfr | Texas Instruments |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Sensing Range | 11mT Trip, 6.8mT Release |
| Base Product Number | TMAG5124 |