Power Integrations
Producto No:
TNY284PG
Fabricante:
Paquete:
8-PDIP-C
Lote:
-
Descripción:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8DIP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.817
$0.817
100
$0.6745
$67.45
1000
$0.57
$570
10000
$0.543305
$5433.05
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | 725V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-PDIP-C |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Series | TinySwitch®-4 |
| Control Features | EN |
| Power (Watts) | 6 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Open Loop, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads |
| Frequency - Switching | 124kHz ~ 140kHz |
| Mfr | Power Integrations |
| Duty Cycle | 67% |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tube |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | - |
| Base Product Number | TNY284 |