Power Integrations
Producto No:
TOP234GN-TL
Fabricante:
Paquete:
SMD-8B
Lote:
-
Descripción:
IC OFFLINE SWITCH FLYBACK 8SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.2775
$3.2775
10
$2.94595
$29.4595
25
$2.78502
$69.6255
100
$2.413665
$241.3665
250
$2.289842
$572.4605
500
$2.054679
$1027.3395
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Topology | Flyback |
| Voltage - Breakdown | 700V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SMD-8B |
| Internal Switch(s) | Yes |
| Series | TOPSwitch®-FX |
| Control Features | Frequency Control |
| Power (Watts) | 30 W |
| Fault Protection | Current Limiting, Over Temperature, Over Voltage |
| Package / Case | 8-SMD (7 Leads), Gull Wing |
| Frequency - Switching | 66kHz ~ 132kHz |
| Mfr | Power Integrations |
| Duty Cycle | 78% |
| Output Isolation | Isolated |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | - |
| Base Product Number | TOP234 |