National Semiconductor
Producto No:
TP3067N/NOPB
Fabricante:
Paquete:
20-PDIP
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
PCM CODEC, A-LAW, 1-FUNC, PDIP20
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -25°C ~ 125°C |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Voltage - Supply, Digital | 4.75V ~ 5.25V |
| Data Interface | Serial |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 2 |
| Voltage - Supply, Analog | 4.75V ~ 5.25V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 20-PDIP |
| Sigma Delta | No |
| Series | COMBO® |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Type | PCM, Filter |
| Package / Case | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | National Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Resolution (Bits) | 8 b |