TDK Corporation
Producto No:
TPX252690MT-7007A1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
MULTILAYER TPX FOR UMTS/LTE/5G
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.342
$0.342
10
$0.3268
$3.268
25
$0.31654
$7.9135
50
$0.30609
$15.3045
100
$0.290225
$29.0225
250
$0.242744
$60.686
500
$0.188404
$94.202
1000
$0.179426
$179.426
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | TPX |
| Type | Triplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 698MHz ~ 960MHz / 2.5GHz ~ 2.69GHz |
| Package / Case | 1008 (2520 Metric), 9 PC Pad |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 15.00dB / 20.50dB |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 10.03dB / 10.03dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 15.00dB / 28.70dB |