GlobTek, Inc.
Producto No:
TR9CH3333YL3-F(RZ)
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 18V 59W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$18.525
$18.525
5
$18.2381
$91.1905
10
$17.9531
$179.531
25
$17.09848
$427.462
50
$16.52829
$826.4145
100
$15.38848
$1538.848
250
$15.16048
$3790.12
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 40°C |
| Polarization | - |
| Input Type | Cord (Sold Separately) |
| Applications | ITE (Commercial) |
| Form | Desktop (Class I) |
| Output Connector | Power DIN, 3 Pin |
| Approval Agency | CB, CCC, CE, cUL, DEMKO, PSE, UL |
| Input Connector | IEC 320-C14 |
| Size / Dimension | 4.74" L x 2.20" W x 1.27" H (120.5mm x 56.0mm x 32.3mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 3.3A |
| Weight | - |
| Series | GT-81081-6018-T3 |
| Power (Watts) | 59 W |
| No Load Power Consumption | - |
| Region Utilized | International |
| Cord Length | 72" (1.83m) |
| Efficiency | 84% |
| Standard Number | 60950-1 |
| Voltage - Output | 18V |
| Mfr | GlobTek, Inc. |
| Package | Bulk |
| Voltage - Input | 90 ~ 264 VAC |