STMicroelectronics
Producto No:
TSV772IYST
Fabricante:
Paquete:
8-MiniSO
Lote:
-
Descripción:
HIGH BANDWIDTH (20MHZ) LOW OFFSE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.337
$2.337
10
$2.09665
$20.9665
25
$1.97828
$49.457
100
$1.68549
$168.549
250
$1.582586
$395.6465
500
$1.384777
$692.3885
1000
$1.147382
$1147.382
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Voltage - Supply Span (Max) | 5.5 V |
| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Output Type | Rail-to-Rail |
| Slew Rate | 13V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 20 MHz |
| Current - Supply | 1.9mA (x2 Channels) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Input Bias | 2 pA |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-MiniSO |
| Voltage - Input Offset | 200 µV |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2 V |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 65 mA |