Samtec Inc.
Producto No:
TW-03-02-F-T-160-080-001
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Number of Rows | 3 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | Black |
| Length - Post (Mating) | 0.137" (3.480mm) |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Contact Finish Thickness - Post (Mating) | 3.00µin (0.076µm) |
| Length - Overall Pin | 0.377" (9.576mm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Series | TW |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Length - Stack Height | 0.160" (4.064mm) |
| Length - Tail | 0.080" (2.032mm) |
| Package | Bulk |