Samtec Inc.
Producto No:
TW-05-07-F-D-465-130
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FLEXIBLE SURFACE MOUNT BOARD STA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 10 |
| Color | Black |
| Length - Post (Mating) | 0.157" (3.988mm) |
| Row Spacing | 0.079" (2.00mm) |
| Termination | Solder |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Contact Finish Thickness - Post (Mating) | 3.00µin (0.076µm) |
| Length - Overall Pin | 0.752" (19.101mm) |
| Contact Finish - Post (Mating) | Gold |
| Series | TW |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.079" (2.00mm) |
| Length - Stack Height | 0.465" (11.800mm) |
| Length - Tail | 0.130" (3.302mm) |
| Package | Bulk |