KYOCERA AVX
Producto No:
TWDE253M010CB0Z0700
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP TANT 25000UF 20% 10V AXIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -55°C ~ 175°C |
| Manufacturer Size Code | E |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | - |
| Voltage - Rated | 10 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 10000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 400mOhm @ 1kHz |
| Series | TWD |
| Type | Hermetically Sealed |
| Package / Case | Axial |
| Mfr | KYOCERA AVX |
| Capacitance | 25000 µF |
| Features | Wet Tantalum |
| Failure Rate | - |
| Package | Tray |